Sprzedaż i instalacja central telefonicznych.                                                                                                                                                            Chcemy Państwu zaproponować usługę polegającą na sprzedaży, zainstalowaniu i zaprogramowaniu central telefonicznych. Wybrane urządzenie dostarczamy do Państwa firmy, montujemy i programujemy według wskazań i potrzeb abonenta.                       Do Państwa dyspozycji stawiamy centrale o pojemności  od 6 do 600 numerów wewnętrznych, obsługujacych łącza analogowe i cyfrowe.

Dzierżawa central telefonicznych                                                                                                                                                                             W swojej ofercie posiadamy centrale telefoniczne, które dzierżawimy swoim klientom. Instalujemy i programujemy urządzenie  według Państwa wskazań. Firma nasza przez cały czas dzierżawy sprawuje opiekę nad urządzeniem, dokonuje na bieżąco zmian konfiguracyjnych urządzenia, jak również na życzenie Klienta dostarcza biling rozmów  poszczególnych abonentów podłączonych do centrali telefonicznej.

Modernizacja i rozbudowa central telefonicznych                                                                                                                                                   W już eksploatowanych urządzeniach prowadzimy modernizację  i rozbudowę urządzeń o moduły zapowiedzi słownych linii miejskich i wewnętrznych.

Sprzedaż i montaż urządzeń rejestrujących rozmowy telefoniczne                                                                                             Prowadzimy sprzedaż i montaż urządzeń rejestrujących rozmowy telefoniczne.

Wykonawstwo instalacji telefonicznych.                                                                                                                                                Wykonujemy instalacje telefoniczne. Rozbudowujemy istniejącą sieć telefoniczną, przeprowadzamy inwentaryzację  i modernizację sieci, oraz ich elementów takich jak gniazda telefoniczne, gniezdniki, łączówki, krosy.

Sprzedaż i naprawa aparatów telefonicznych                                                                                                                                                          Prowadzimy sprzedaż i naprawę aparatów telefonicznych analogowych stacjonarnych i przenośnych.

Sprzedaż, naprawa i konserwacja faxów.                                                                                                                                                                Prowadzimy sprzedaż i naprawę faxów termicznych, termotransferowych i laserowych. Dla Klientów, którzy posiadają z naszą firmą umowę na stałą konserwację tych urządzeń, na czas naprawy instalujemy urządzenie zastępcze.

Sprzedaż, montaż i konfiguracja bramek GSM , VoIP.                                                                                                                                         W celu obniżenia kosztów połączeń telefonicznych instalujemy w firmach bramki GSM - do połączeń sieci komórkowych i bramki VoIP, które dają możliwość wyboru tańszego operatora.

Ze względu na indywidualny charakter każdego zmówienia oferujemy bezpłatny dojazd i konsultację u klienta.